trampkarzeboruty - Wyniki C1

 

14 kolejka 14/15.11.2015

Pogoń Zduńska Wola - AKS WSS SMS Łódź 3-6 (Szymon Pietrzak, Dawid Fidler, Patryk Jaworski - Jan Wróblewski 3, Krystian Giemza 2, Dawid Malka)
Orzeł Łódź - GKS II Bełchatów 2-3 (Jakub Herman, Kuba Gorzkiewicz - Damian Jaceński 2, Piotr Mielczarek)
Start Brzeziny - MULKS Łask 0-3 (Kacper Krakowski, Marcin Kula, Aleksander Gustaw)
Omega Kleszczów - MKP Boruta Zgierz 5-4 (Dominik Grądzik, Tobiasz Cybulski, Kacper Węglarski, Dominik Zbies, Samobójcza - Kamil Karlikowski 3, Gracjan Ceglarz, )

13 kolejka 11.11.2015

MKP Boruta Zgierz - Orzeł Łódź 5-0 (Alan Krzewina 2, Jakub Fudała, Krzysztof Domański, Igor Kostrzewa)
MULKS Łask - Omega Kleszczów 0-2 (brak danych)
AKS WSS SMS Łódź - Start Brzeziny 9-1 (Jan Wróblewski 3, Kasper Sitek 4, Jakub Krysiak, Jakub Kowalski - Damian Pązik)
GKS II Bełchatów - Pogoń Zduńska Wola 6-1 (Mateusz Bąkowicz 2, Igor Miller2, Damian Jaceński, Krzysztof Bęben - Mikołaj Winnicki)

12 kolejka 7/8.11.2015

Orzeł Łódź - MULKS Łask 3-1 (Bartłomiej Moszczyński, Dominik Kotarski, Adam Adamski - Jakub Struj)
Pogoń Zduńska Wola - MKP Boruta Zgierz 0-1 (Krzysztof Domański)
AKS WSS SMS Łódź - GKS II Bełchatów 3-3 (Jan Wróblewski 3 - Piotr Kowalczyk 2, Piotr Mielczarek)
Start Brzeziny - Omega Kleszczów 3-6 (Gabriel Susik, Arkadiusz Łapka, Mateusz Koralewski - Dominik Grądzik 3, Tobiasz Cybulski 2, Michał Olas)

11 kolejka 24/25.10.2015

Omega Kleszczów - Orzeł Łódź 4-1 (Łukasz Sobociński, Marek Kapelańczyk, Dominik Grądzik, Dominik Zbies - Alan Góralczyk)
MKP Boruta Zgierz - AKS WSS SMS Łódź 1-3 (Alan Krzewina - Jan Wróblewski 2, Mateusz Borcuch)
GKS II Bełchatów - Start Brzeziny 3-1 (Szymon Pajkert, Karol Błaszczyk, Joachim Rogut - Gabriel Susik)
MULKS Łask - Pogoń Zduńska Wola 2-2 (Michał Stawinoga, Jakub Struj - Krystian Kubiak, Dawid Fidler)

10 kolejka 17/18.10.2015

Orzeł Łódź - Start Brzeziny 2-1 (Kuba Gorzkiewicz 2 - Arkadiusz Łapka)
GKS II Bełchatów - MKP Boruta Zgierz 0-8 (Krzysztof Domański 2, Jakub Fudała 2, Igor Kostrzewa 2, Alan Krzewina, Jakub Węzyk)
AKS WSS SMS Łódź - MULKS Łask 3-2 (Jan Wróblewski, Sebastian Miśkowiec, Wojciech Owczarek - Jakub Piechulski, Mateusz Błaszczyk
Pogoń Zduńska Wola - Omega Kleszczów 2-1 (Wiktor Gabryjaniak, Dawid Fidler - Michał Olas)

9 kolejka 10/11.10.2015

MKP Boruta Zgierz - Start Brzeziny 3-0 (Jakub Fudała, Igor Kostrzewa, Krzysztof Domański)
MULKS Łask - GKS II Bełchatów 7-1 (Adam Zach 3, Marcin Kula 2, Jakub Piechulski, Dawid Sabela - Karol Błaszczyk)
Orzeł Łódź - Pogoń Zduńska Wola 0-2 (Patryk Jaworski, Mikołaj Winnicki)
Omega Kleszczów - AKS WSS SMS Łódź 1-6 (Tobiasz Cybulski - Jan Wróblewski 2, Dorian Dytry, Mateusz Borcuch, Jakub Rychlik, Tymoteusz Krogulec)

8 kolejka 03/04.10.2015

Start Brzeziny - Pogon Zdunska Wola 2-3 (Jakub Gąsiorowski, Mateusz Koralewski - Szymon Pietrzak 2, Dawid Fidler)
GKS II Belchatow - Omega Kleszczow 2-3 (Bartosz Głowacki, Samobójcza - Dominik Grądzik, Łukasz Sobociński, Samobójcza)
MKP Boruta Zgierz - MULKS Lask 4-2 (Alan Krzewina 2, Maciej Stańczyk, Krzysztof Domański - Kacper Krakowski, Mateusz Błaszczyk)
AKS SMS Lodz - Orzel Lodz 2-4 (Jan Wróblewski 2 - Adam Adamski 2, Jakub  Herman, Patryk Tokarski)

7 kolejka 26/27.09.2015

MKP Boruta Zgierz - Omega Kleszczow 8-1 (Alan Krzewina 2, Igor Kostrzewa 2, Igor Stopczyk, Kuba Węzyk, Krzysztof Domański - Michał Olas)
GKS II Belchatow - Orzel Lodz 2-2 (Bartosz Głowacki, Oscar Kasznicki - Sebastian Zwierewicz, Krystian Kamiński)
MULKS Lask - Start Brzeziny 6-0 (Michał Stawinoga 3, Marcin Kula, Jakub Struj, Jakub Piechulski)
AKS SMS Lodz - Pogon Zdunska Wola 3-1 (Wojciech Owczarek 3 - Wiktor Marlicki)

6 kolejka 19/20.09.2015

Start Brzeziny - AKS SMS Lodz 1-7 (Jakub Gąsiorowski - Jan Wróblewski 3, Dawid Malka 2, Kasper Sitek, Bartosz Cieślak)
Orzeł Łodz - MKP Boruta Zgierz 1-5 (Krystian Kamiński - Kamil Karlikowski, Kuba Fudała, Alan Krzewina, Igor Stopczyk, Krzysztof Domański)
Omega Kleszczów - MULKS Łask 5-3 (Tobiasz Cybulski 3, Bartosz Winkler, MIchał Olas - Bartłomiej Kotulski, Mateusz Błaszczyk, Kacper Krakowski)
Pogon Zduńska Wola - GKS II Bełchatów 10-0 (DAwid Fidler 3, Tymoteusz Karasiński 3, Adam Łukomski, Hubert Powalski, Krystian Taborowski, Krzysztof Theodoridis)

5 kolejka 16.09.2015

MULKS Łask -  Orzel Łodz 2-0 (Jakub Strój, Michał Stawinoga)
GKS II Belchatow - AKS SMS Łodz 0-5 (Jan Wróblewski, Mateusz Szałamacha, Mateusz Borcuch, Krystian Giemza, Kacper Sitek)
MKP Boruta Zgierz - Pogon Zduńska Wola 5-1 (Igor Kostrzewa 3, Igor Stopczyk, Krzysztof Domański - Tymoteusz Karasiński)
Omega Kleszczów - Start Brzeziny 5-2 (Tobiasz Cybulski, Patryk Taranek 2, Dominik Grądzik, Wiktor Bujacz - Mateusz Koralewski, Adam Prysiński)

4 kolejka 12/13.09.2015

Start Brzeziny - GKS II Bełchatów 6-3 (Mateusz Koralewski 3, Arkadiusz Łapka, Jakub Gąsiorowski, Dawid Smolarek - Jakub Żyłka, Bartosz Głowacki, Jakub Stolarczyk)
AKS SMS Łódź - Boruta Zgierz 2-1 (Sebastian Miśkowiec, Jan Wróblewski - Alan Krzewina)
Orzeł Łódź - Omega Kleszczów 2-3 (Kryspin Wolski 2 - Tobiasz Cybulski 2, Dominik Grądzik)
Pogoń Zduńska Wola - MULKS Łask 7-2 (Dawid Fidler 3, Mikołaj Winnicki, Wiktor Gabryjaniak, Szymon Pietrzak, Samobójcza - Adam Zach 2)

3 kolejka 5/6.09.2015

Omega Kleszczów - Pogoń Zduńska Wola 4-1 (Dominik Zbies, Marek Kapelańczyk, Tobiasz Cybulski, Wiktor Bujacz - Wiktor Marlicki)
Boruta Zgierz - GKS II Bełchatów 5-0 (Krzysztof Domański 3, Igor Stopczyk, Kuba Fudała)
Start Brzeziny - Orzeł Łódź 3-4 (Arkadiusz Łapka 3 - Adam Adamski 2, Hubert Grzybowski, Samobójcza)
MULKS Łask - AKS WSS SMS Łódź 1-2 (Bartłomiej Kotulski - Samobójcza 2)

2 kolejka 1/2.09.2015

Pogoń Zduńska Wola - Orzeł Łódź 1-3 (Wiktor Marlicki - Maksym Karolak,  Maciej Kolski, Patryk Tokarski )
Start Brzeziny - Boruta Zgierz 1-3 (0-1) (Arkadiusz Łapka - Samobójcza, Kuba Fudała, Kamil Karlikowski)
ASS WSS SMS Łódź - Omega Kleszczów 4-1 (2-0) (Samobójcza 4 - Tomasz Flaszka)
GKS II Bełchatów - MULKS Łask 6-0 (Bartosz Łudczak, Bartłomiej Grzywacz, Ernest Kruszyński, Igor Miller, Damian Jaceński, Samobójcza)

1. kolejka 29/30.08.2015

MULKS Łask - Boruta Zgierz 1-3 (Dawid Sabela - Kuba Fudała, Igor Kostrzewa, Igor Stopczyk)

Pogoń Zduńska Wola - Start Brzeziny 6-1 (Wiktor Gabryjaniak 3, Szymon Pietrzak, Tymoteusz Karasiński, Patryk Jaworski - Mateusz Koralewski)

Omega Kleszczów - GKS II Bełchatów 4-1 (Bartosz Winkler, Patryk Taranek, Michał Olas, Dominik Grądzik - Jakub Chudzik)

Orzeł Łódź - AKS WSS SMS Łódź  2-6 (Brak danych strzelców)




Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzającytutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=