trampkarzeboruty - Wyniki

 

1. Kolejka 23.08.2014

Sokół Aleksandrów - Ceramika Opoczno  1-7
Orzeł Łódź - Start Brzeziny   6-1
MULKS Łask - Mechanik Radomsko   1-1
Omega Kleszczów - MKP Boruta Zgierz  1-3 (bramki dla Boruty Alan Krzewina 2, Krzysztof Domański)

2. Kolejka 27.08.2014

Ceramika Opoczno - MKP Boruta Zgierz 5-1 (1-1) Bramka dla Boruty Kamil Karlikowski
Mechanik Radomsko - Omega Kleszczów   0-3
Start Brzeziny - MULKS Łask   1-3
Sokół Aleksandrów - Orzeł Łódź 3-4

3. Kolejka 30.08.2014

Orzeł Łódź - Ceramika Opoczno    2-1
MULKS Łask - Sokół Aleksandrów   1-0
Omega Kleszczów - Start Brzeziny   2-0
MKP Boruta Zgierz - Mechanik Radomsko 1-3 (0-2) Bramka dla Boruty Dominik Wężyk z karnego

4. Kolejka 03.09.2014

Ceramika Opoczno -  Mechanika Radomsko   3-0
Start Brzeziny - MKP Boruta Zgierz   6-1 (bramka dla Boruty Kamil Karlikowski)
Sokół Aleksandrów - Omega Kleszczów   2-3
Orzeł Łódź - MULKS Łask   2-1

5. Kolejka 06.09.2014

MULKS Łask - Ceramika Opoczno   1-6
Omega Kleszczów - Orzeł Łódź   1-2
MKP Boruta Zgierz - Sokół Aleksandrów  3-5 (bramki dla Boruty: Kamil Szadkowski 2, Kamil Karlikowski 1)
Mechanik Radomsko - Start Brzeziny   8-1

6. Kolejka 13/14.09.2014

Ceramika Opoczno - Start Brzeziny    8-0
Sokół Aleksandrów - Mechanik Radomsko    0-3
Orzeł Łódź - MKP Boruta Zgierz   2-2 (Bramki dla Boruty: Alan Krzewina, Igor Kostrzewa)
MULKS Łask - Omega Kleszczów   1-1

7. Kolejka 20/21.09.2014
Omega Kleszczów - Ceramika Opoczno 0-4
MKP Boruta Zgierz - MULKS Łask 1-2 (Bramka dla Boruty Alan Krzewina)
Mechanik Radomsko - Orzeł Łódź 5-2
Start Brzeziny - Sokół Aleksandrów 5-4

8 Kolejka 27/28.09.2014

Ceramika Opoczno - Sokół Aleksandrów 5-0
Start Brzeziny - Orzeł Łódź 5-2
Mechanik Radomsko - MULKS Łask 4-1
MKP Boruta Zgierz - Omega Kleszczów 0-0

9. Kolejka 04/05.10.2014

MKP Boruta Zgierz - Ceramika Opoczno 1-4 (bramka dla Boruty Krzysztof Domański)
Omega Kleszczów - Mechanik Radomsko 3-2
MULKS Łask - Start Brzeziny 1-4
Orzeł Łódź - Sokół Aleksandrów 0-3

10. Kolejka 11/12.10.2014

Ceramika Opoczno - Orzeł Łódź 3-0 (walkower)
Sokół Aleksandrów - MULKS Łask 7-2
Start Brzeziny - Omega Kleszczów 3-0
Mechanik Radomsko - MKP Boruta Zgierz 1-1 (1-0) bramka dla Boruty Alan Krzewina


11. Kolejka 18/19.10.2014

Mechanik Radomsko - Ceramika Opoczno 0-8
MKP Boruta Zgierz - Start Brzeziny 2-1 (1-0) Bramki dla Boruty: Alan Krzewina, Kamil Karlikowski
Omega Kleszczów - Sokół Aleksandrów 3-1
MULKS Łask - Orzeł Łódź 1-1

12. Kolejka 25/26.10.2014

Ceramika Opoczno - MULKS Łask 3-0
Orzeł Łódź - Omega Kleszczów 5-1
Sokół Aleksandrów - MKP Boruta Zgierz 1-2 (0-2) bramki dla Boruty: Gracjan Ceglarz 2
Start Brzeziny - Mechanik Radomsko 6-2

13. Kolejka 08/09.11.2014

Start Brzeziny - Ceramika Opoczno 1-6
Mechanik Radomsko - Sokół Aleksandrów 2-1
MKP Boruta Zgierz - Orzeł Łódź 4-1 bramki dla Boruty Alan Krzewina 2, Eryk Łabiński, Krzysztof Domański.
Omega Kleszczów - MULKS Łask 1-3

14. Kolejka 15/16.11.2014

Ceramika Opoczno - Omega Kleszczów 2-0
MULKS Łask - MKP Boruta Zgierz 1-3 (0-1) Bramki dla Boruty: Kammil Szadkowski 2, Gracjan Ceglarz
Orzeł Łódź - Mechanik Radomsko 1-7
Sokół Aleksandrów - Start Brzeziny 1-2

15 kolejka 28 marca 2015

Mechanik Radomsko - MULKS Łask 5-0
Start Brzeziny - Orzeł Łódź 0-1 (0-0)
Ceramika Opoczno - Sokół Aleksandrów 6-0
MKP Boruta Zgierz - Omega Kleszczów 2-2 (0-2), bramki dla Boruty: Igor Stopczyk, Krzysztof Domański

16 kolejka 4/5 kwietnia 2015

Omega Kleszczów - Mechanik Radomsko 1-0 (1-0)
Orzeł Łódź - Sokół Aleksandrów 0-1 (0-1)
MKP Boruta Zgierz - Ceramika Opoczno 0-5 (0-3)
MULKS Łask - Start Brzeziny 0-1

17 kolejka 11/12 kwietnia 2015 

Mechanik Radomsko - MKP Boruta Zgierz 2-0
Sokół Aleksandrów - MULKS Łask 1-3
Start Brzeziny - Omega Kleszczów 2-4
Ceramika Opoczno - Orzeł Łódź 0-0

18 kolejka 18/19 kwietnia 2015

Mechanik Radomsko - Ceramika Opoczno 0-1 (0-0)
MKP Boruta Zgierz - Start Brzeziny 5-0 (4-0) bramki dla MKP: Alan Krzewina, Kamil Szadkowski 2, Krzysztof Domański, oraz Kamil Karlikowski
MULKS Łask - Orzeł Łódź 0-1(0-1)
Omega Kleszczów - Sokół Aleksandrów 1-0

19 kolejka 25/26 kwietnia 2015

Sokół Aleksandrów - MKP Boruta Zgierz 2-0 (1-0) bramki dla MKP: Alan Krzewina Krzysztof Domański
Start Brzeziny - Mechanik Radomsko 2-3 (1-2)
Ceramika Opoczno - MULKS Łask 4-0 (2-0)
Orzeł Łódź - Omega Kleszczów 3-0 (2-0)

20 kolejka 2/3 maj 2015

Mechanik Radomsko - Sokół Aleksandrów 1-0
Omega Kleszczów - MULKS Łask 1-2 (0-1) Kapelańczyk - Zach, Rybiński
Start Brzeziny - Ceramika Opoczno 3-6
MKP Boruta Zgierz - Orzeł Łódź 2-1 (1-0) bramki: Alan Krzewina, Krzysztof Domański - Szymon Pelc

21 kolejka 9/10 maj 2015

Sokół Aleksandrów - Start Brzeziny 2-1
MULKS Łask - MKP Boruta Zgierz 0-1 (0-0) bramka Alan Krzewina
Orzeł Łódź - Mechanik Radomsko 1-1
Ceramika Opoczno - Omega Kleszczów 1-0

22 kolejka 16/17 maj 2015

Sokół Aleksandrów - Ceramika Opoczno 1-7
MULKS Łask - Mechanik Radomsko 2-1
Omega Kleszczów - MKP Boruta Zgierz 2-0
Orzeł Łódź - Start Brzeziny 3-1

23 kolejka 23/24 maj 2015

Sokół Aleksandrów - Orzeł Łódź 4-1 (0-1)
Mechanik Radomsko - Omega Kleszczów 5-0
Start Brzeziny - MULKS 1-1
Ceramika Opoczno - MKP Boruta Zgierz 4-0 (2-0)

24 kolejka 30/31 maj 2015

MULKS ŁAsk - Sokół Aleksandrów 1-0
Omega Kleszczów - Start Brzeziny 2-1
Orzeł Łódź - Ceramika Opoczno 1-1
MKP Boruta Zgierz - Mechanik Radomsko 3-0 (0-0) bramki Krzysztof Domański 2, Alan Krzewina

25 kolejka 6/7 czerwca 2015

Sokół Aleksandrów - Omega Kleszczów 2-5 (0-4)
Start Brzeziny - MKP Boruta Zgierz 1-1 (1-0) brammka dla Boruty Krzysztof Domański (karny)
Ceramika Opoczno - Mechanik Radomsko 3-3
Orzeł Łódź - MULKS Łask 0-1

26 kolejka 10 czerwca 2015

Mechanik Radomsko - Start Brzeziny 3-2
MULKS Łask - Ceramika Opoczno 1-4
Omega Kleszczów - Orzeł Łódź 2-2
MKP Boruta Zgierz - Sokół Aleksandrów 3-0 bramki dla Boruty: Alan Krzewina, Igor Kostrzewa, Igor Stopczyk

27 kolejka 13/14 czerwca 2015

Sokół Aleksandrów - Mechanik Radomsko 0-3
MULKS Łask - Omega Kleszczów 0-1
Orzeł Łódź - MKP Boruta Zgierz 0-4 bramki: Alan Krzewina, Maciej Stańczyk, Kamil Karlikowski, Igor Stopczyk
Ceramika Opoczno - Start Brzeziny 8-0

28 kolejka 20 czerwca 2015 godz. 15:00

Start Brzeziny - Sokół Aleksandrów 2-2
Mechanik Radomsko - Orzeł Łódź 2-4
MKP Boruta Zgierz - MULKS Łask 2-0 bramki Igor Kostrzewa, Igor Stopczyk
Omega Kleszczów - Ceramika Opoczno 1-6






Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzającytutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=