Boruta "Czarni" Zgierz - SMS II Łódź 1-2

0-1 Jakub Kmita (4)
0-2 Damian Janduła (8)
1-2 Igor Kostrzewa (11)

Mecz godny małego finału. Stanęły naprzeciw siebie dwie równozędne ekipy. Początek ze strony Boruty nieco niemrawy, ale w miarę upływu czasu Zgierzanie przejmowali inicjatywę. W momencie kiedy przegrywali juz 0-2 zwiększyli tempo gry i zaatakowali z większą zaciętością. Efektem tego była bardzo dobra indywidualna akcja Igora Kostrzewy po której padł kontaktowy gol. Do końca meczu pozostało jeszcze ok 6 minut i wszystko było możliwe. Niestety końcówka bardzo nerwowa, a na dwie minuty przed końcem sędzia usunał z boiska za dyskusje naszego obrońcę Igora Stopczyka. W osłabieniu nie daliśmy rady wyrównać.
Dzisiaj stronę odwiedziło już 8 odwiedzającytutaj!
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?